Emsalsiz Projelerde Yatırım Fırsatları

Emsalsiz Projelerde Yatırım Fırsatları

Sayfa

Vema İnşaat

VEMA TUZLA

Tuzla'nın
Yatırım Cazibesi
Vema Tuzla

İstanbul’un gelişimi hızlı ve en gözde ilçelerinden Tuzla’da hayata geçirilen Vema Tuzla projesi, eşsiz adalar ve deniz manzaralı 634 adet konut ve home office ile 126 adet ticari alandan oluşuyor. Konut, home office ve ticari alan konseptinin bir araya geldiği Vema Tuzla projesi, yatırımcılarına büyük kazançlar sunuyor.

Bu bir Tuzla Çevre Kentsel Dönüşüm İnşaat A.Ş. projesidir.

vema-greenpark2

VEMA GREENPARK

İçine Doğayı
Yerleştirdik

Vema İnşaat’ın vizyon projesi olan ve Şanlıurfa’da ilklerin öncülüğünü yapan Vema GreenPark, sakinlerine yepyeni bir yaşam tecrübesi sunuyor. Bu projede, geniş ve ferah yaşam alanları, modern mimari anlayışla yorumlanırken lüksün ve zerafetin sınırları zorlandı. Antreden başlayan estetik ve modern, çizgiler mutfak ve banyoya varana kadar, her detayı, her noktayı ayrı ayrı ele aldı ve sakinlerinin beğenisini kazandı.

Bu bir Vema Yatırım İnşaat A.Ş. projesidir.

vema-loft-1

VEMA LOFT

Modern Mimarinin Estetik Çizgileri
Hayatınıza Dokunuyor

Vema Loft, bildiğiniz Vema kalitesiyle Karaköprü’nün en işlek caddelerinden birinde, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nin yanında yükseliyor. Vema Loft, ulaşım kolaylıklarının yanı sıra, 6 bloktan oluşan eşsiz yerleşim planıyla site hayatının tüm olanaklarını ve rahatlığını yaşatıyor. 8’er kattan oluşan her bir blokta 4 tip daire alternatifi ile ihtiyacınıza uygun seçenekler sunuyor.

Bu bir Vema Yatırım İnşaat A.Ş. projesidir.

vemainssat_5

VEMA BODRUM/GÜMÜŞLÜK

Tabiata Komşu, Dinginliğin İçinde,
Masalsı Bir Yaşam

Bodrum’un Gümüşlük semtinde, 6.000 metrekare alana yerleştirilmiş 6 villadan oluşan prestijli projemiz Vema Bodrum/Gümüşlük’ün Mayıs 2022’de teslim edilmesi planlanmaktadır. Villalarımızın her biri iç ve dış komple taş ev olarak inşa edilmektedir. Yüzme havuzu, bahçe şöminesi, iç mekan şöminesi ve Meksika tarzı bahçe peyzajı gibi özellikleri ile Vema Bodrum/Gümüşlük’te sizi hayallerinizin ötesinde lüks bir yaşam tarzı karşılıyor.

Bu bir Vema Yatırım İnşaat A.Ş. projesidir.

VEMA SEYİRTEPE

Modern Çağı, Mimari
Yapıyla Bütünleştirdik

Vema Seyirtepe, Vema İnşaat’ın Urfa’nın en hakim tepesine konumlandırdığı çok özel bir yaşam alanı projesidir. Bulunduğu konum itibariyle şehrin en göz alıcı manzarasına sahiptir. Biz Vema Seyirtepe’yi projelendirirken modern mimariden ilham alarak günümüz standartlarının ötesinde bir yaşam alanı hayal ettik. Urfa’mıza kazandırdığımız Vema Seyirtepe projemiz, standartların çok üstünde ferah mekanlar sağlarken sosyal imkanları ve kapalı otoparkı ile yaşam kalitesi ve konforu da yükseltmeyi hedefledik.

Bu bir Vema Yatırım İnşaat A.Ş. projesidir.

vema-seyirtepe-1

VEMA VIP

Özel Bir Konut Anlayışının
Kapıları Aralanıyor

Vema Vip, Vema İnşaat’ın Şanlıurfa’nın en gözde lokasyonlarından biri olan GAP Bulvarı’nda yapımına tamalamış olduğu butik projelerinden biridir. Proje isminden de anlaşılacağı gibi Vema Vip projemiz, sakinleri için çok özel bir konut anlayışının kapılarını aralıyor. 300 metrekare büyüklüğüyle, standartların çok üstünde bir yaşam alanı olarak tasarlanan Vema Vip projesinin satışı sadece 2 gün gibi rekor bir sürede tamamlanmıştır.

Bu bir Vema Yatırım İnşaat A.Ş. projesidir.

vema-vip-4

YALI MERCAN

Butik Bir Yaklaşım ile Hayallerin
Ötesinde Bir Yaşam

Elit bir yaşam alanı oluşturmak için marka değeri olan bir çizgi ile ilerlemek istedik. Tarih, kalite ve stil kokan bir proje olması için yola çıktık. Tasarımsal değeri yüksek, mimariye uygun ve değer katacak bir birliktelik oluşturduk. Tuzla’da hayata geçireceğimiz Yalı Mercan projemizin detayları pek yakında!

 

Vema_Mercan_Konakları-4